O nás

O nás

User Rating: 0 / 5

Star Inactive Star Inactive Star Inactive Star Inactive Star Inactive

História:

Našu spoločnosť založil v roku 1969 môj starý otec Tanka Imre a rozvinul ju z malej tzv. domovej formy pečenia do súčasnej podoby rodinného podnikania. Počas jeho pôsobenia zišlo z jeho rúk mnoho kvalitných cukrárenských výrobkov. Naše produkty boli a sú známe obyvateľom Šale ale aj blízkeho okolia.


V súčasnosti firma Tanka pokračuje v základnej myšlienke zakladateľa spoločnosti.


"kvalita a nie kvantita"Činnosť:

Naša výroba spočíva na dennej výrobe a následnej expedície tovaru. Táto forma výroby zabezpečuje neustálu čerstvosť našich výrobkov. Vyrobené výrobky rozvážame výlučne vlastnými izotermickými vozidlami, ktoré sú vybavené chladiarenskými modulmi a zabezpečujú rovnomernú teplotu a vlhkosť pre naše výrobky.
Výrobky, ktoré vyrábame podliehajú prísnej kontrole príslušných orgánov a vo výrobe je zavedený princíp HACCP.
Na výrobu používame najkvalitnejšie suroviny, ktoré sú spracovávané tradičnou pracnou metódou podľa vlastných noriem.Ponuka:

Ponúkame stály sortiment cca 70 druhov produktov. Vyrábame : zákusky , torty , čajové pečivo , slané pečivá Máme stálu ponuku tort na základe našich predošlých prác ale je možná individuálna tvorba na základe dohody a predlohy zákazníka. Taktiež zabezpečujeme jedlú potlač do veľkosti A4 na torty .Tešíme sa na Vašu návštevu .

 

Tags:

O nás

Ball tip biltong pork belly frankfurter shankle jerky leberkas pig kielbasa kay boudin alcatra short loin.

Jowl salami leberkas turkey pork brisket meatball turducken flank bilto porke belly ball tip. pork belly frankf urtane bilto

Phone: +61 3 8376 6284
Email: info@tanka-zakusky.sk

329 Queensberry Street, North Melbourne
VIC 3051, Australia.

Latest News

Snack Cake April 14, 2016
Spicy macadamia pretzels March 3, 2016